FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Mazurski Zakątek

Jeziora
Kontakt Osiedla na Górce 14
11-730 Mikołajki
tel. 503 355 901

Opis

Mazurski zakątek - oaza spokoju blisko centrum.

Zapraszamy do spędzenia urlopu w wyjątkowym miejscu jakim jest Mazurski Zakątek Na Górce w Mikołajkach.

Naszym niewątpliwym atutem jest niewielka odległość do centrum miasta przy jednoczesnym zachowaniu atmosfery błogiego spokoju. Obiekt zlokalizowany w miejscu, gdzie nie dociera miejski zgiełk i niemalże nie słychać szumu jadących samochodów.

Choć nie jesteśmy hotelem, to niejeden hotel pozazdrościłby nam wyposażenia. Nasze pokoje gościnne wykonano w nowoczesnym stylu, dbałości o wygodę Gości a całe pomieszczenia utrzymywane są w absolutnej czystości.

Serce krainy tysiąca jezior - Mikołajki. To zaskakujące, jak na tak małej powierzchni mogło powstać tak dużo miejsc na wypoczynek. Przeglądaj noclegi Mikołajki w portalu Visiton, który posiada wszystkie atrakcyjne miejsca na relaks w tej przepieknej miejscowości w jednym miejscu

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warmińsko-Mazurskie
Osiedle na Górce 14, 11-730

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko eden

Turnusy odchudzające w Ciechocinku

Sanatorium Eden - oferuje całoroczne wsparcie przy leczeniu otyłości i dodatkowo znajduje się w jednej z najpiękniejszych miejscowoścu uzdrowiskowych w Polsce - Ciechocinku. Oferując turnusy odchudzające w standardzie rodem z prawdziwego hotelu, jest to miejsce, które koniecznie musisz wziąć pod uwagę podczas planowania wyprawy połączonej z dbaniem o zdrowie.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu