FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Mikołajki Pokoje i Restauracja

Jeziora
Kontakt Pl. Handlowy 4
11-730 Mikołajki
tel. 535 281 384

Opis

Pokoje Gościnne i Apartamenty w sercu mazurskich Mikołajek.

Mikołajki zwane są letnią stolicą Mazur, leżą w przesmyku dwóch jezior rynnowych: Mikołajskiego i Tałckiego...
Miasto to jest przystanią Żeglugi Mazurskiej a zarazem najbardziej popularnym ośrodkiem wypoczynkowym na Mazurach, znanym nie tylko żeglarzom... Właśnie tędy przebiega główny szlak niezapomnianych wędrówek. W wiosce żeglarskiej znajduje się duży, dobrze wyposażony port, liczne tawerny i smażalnie ryb. Przez całe lato odbywa się tu wiele imprez : sezon otwiera Festiwal Króla Sielaw, Szanty czyli Festiwal Piosenki Żeglarskiej, oraz wiele prestiżowych regat żeglarskich.

Wszystko to sprawia, że to niewielkie miasteczko w lecie zamienia się w wielkie, tętniące życiem centrum turystyczne. Właśnie tu znajduje się miejsce, gdzie możecie Państwo się zrelaksować i odpocząć...

Zapraszamy do spędzenia udanego weekendu w Mikołajkach - wakacje już blisko a nasze noclegi w Mikołajkach to jedna z ciekawszych propozycji jaką mogą Państwo zdobyć w tak atrakcyjnej cenie. Mamy doskonałą lokalizację, świetne jedzenie i wiele więcej do zaoferowania. Koniecznie sprawdźcie naszą stronę i przekonajcie się sami!

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warmińsko-Mazurskie
Pl. Handlowy4, 11-730

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko eden

Turnusy odchudzające w Ciechocinku

Sanatorium Eden - oferuje całoroczne wsparcie przy leczeniu otyłości i dodatkowo znajduje się w jednej z najpiękniejszych miejscowoścu uzdrowiskowych w Polsce - Ciechocinku. Oferując turnusy odchudzające w standardzie rodem z prawdziwego hotelu, jest to miejsce, które koniecznie musisz wziąć pod uwagę podczas planowania wyprawy połączonej z dbaniem o zdrowie.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu