FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Resort Niegocin Wioska Turystyczna Wilkasy

Jeziora
Kontakt Wilkasy, ul. Niegocińska 7
11-500 Giżycko
tel. 668 031 192
e-mail: recepcja@resortniegocin.pl

Opis

Atutem naszego ośrodka jest doskonała lokalizacja, w starym, sosnowym lesie na malowniczej skarpie nad brzegiem jeziora Niegocin.

Resort Niegocin (dawniej Wioska Turystyczna Wilkasy) jest całorocznym ośrodkiem wypoczynkowo-konferencyjnym, którego tradycje sięgają czasów przedwojennych. Położony na skraju sosnowego lasu w urokliwej miejscowości Wilkasy nad jeziorem Niegocin, Resort od lat przyciąga swą wyjątkową lokalizacją i profesjonalną ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Resort znajduje się na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 6 kilometrów od centrum Giżycka - miasta określanego mianem letniej stolicy Warmii i Mazur.

Niegocin to przepiękne jezioro, nad którym znajduje się Giżycko. Noclegi i oferta atrakcji aktywnych pozwala wprost delektować sie wakacjami a podróże w te strony nie są tak straszne jak czasem może sie wydawać w telewizji. Dojazd do Giżycka jest przyjemny a ceny za nocleg przystępne. Spędź wakacje u nas. Odwiedza nas rocznie kilka tysięcy Gości, w tym grupy młodzieży i dzieci. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze kolonii, zielonych szkół i obozów stale procentuje - wiele grup ponownie wybiera nasz ośrodek, by móc spędzić w nim niezapomniane  chwile. Posiadamy rozbudowaną bazę noclegową, profesjonalne zaplecze  gastronomiczne oraz bogatą ofertę różnorodnych form wypoczynku.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warmińsko-Mazurskie
Wilkasy, ul. Niegocińska 7, 11-500 Giżycko

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu