FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Mazurski Raj*** Hotel SPA & Marina

Jeziora
Cena: PLN160,00
Kontakt Ruciane Nida, Piaski 5
12-220 Ruciane Nida
+48 87 425 21 00
503-481-431

Opis

Na 6 hektarach zielonych terenów znajduje się elegancki hotel, domki z rodzinnymi apartamentami oraz wiele atrakcji plenerowych, sportowych i rekreacyjnych.

Mazurski Raj, Hotel, Marina & SPA*** zlokalizowany jest nad jeziorem Bełdany, w sercu    Puszczy Piskiej, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. 

Własna plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, kajaki, rowery wodne, żaglówki, rejsy statkiem i inne wodne atrakcje czekają na gości głównie latem.   Instruktorzy żeglarstwa pomagają rozwijać umiejętności w sportach wodnych. Dla doświadczonych żeglarzy polecamy szlak wodny kierujący do Jeziora Śniardwy przez piękne, jeszcze nie skażone cywilizacją widokowe miejsca.

Mazurski Raj jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek nie tylko na wodzie. Przez otaczające lasy biegną liczne szklaki rowerowe i piesze.

Zapraszamy na wakacje, święta, majówki i weekendy o każdej porze roku. Do dyspozycji Gości mamy  komfortowe pokoje i domki całoroczne, doskonałą ofertę kulinarną, relaksujące masaże i zabiegi kosmetyczne oraz bogatą ofertę sportową i rekreacyjną dla każdego.

Wyszukuj z nami miejsca na noclegi Ruciane Nida i ciesz się Mazurami i czystym powietrzem. Kraina tysiąca jezior oferuje nieograniczone możliwości wypoczynkowe. Koniecznie zaglądaj na nasz portal i bądź na bieżąco z ciekawymi pomysłami wypoczynkowymi

Na terenie hotelu znajdują się korty tenisowe, boiska do siatkówki i koszykówki, hala sportowa. Goście mogą korzystać z rowerów i sprzętu wodnego. W hotelu także nie ma czasu na nudę. Wieczory warto umilić sobie grą w kręgle lub bilard, lub potańczyć naszym klubie, smakując też doskonałe drinki.

Nasz port jest przystosowany do cumowania i postoju 30 jachtów i innych jednostek pływających. Żeglarzom udostępniamy wodę pitną, toalety oraz prysznice, oraz pełny dostęp do infrastruktury hotelu Mazurski Raj. Dostępne w hotelu atrakcje, Restauracja Tawerna, Restauracja Malinka klub z kręgielnią, bilardem dyskoteką to miejsca które zapraszają swoja wyjątkową ofertą.

Uzupełnieniem oferty portowej jest wypożyczalnia sprzętu wodnego. Naszym gościom oferujemy żaglówki, łodzie wiosłowe, kajaki oraz rowery wodne. Organizujemy również regaty podczas eventów dla firm. Bosman zarządzający zapleczem portu zawsze gotowy żeby pomóc w drobnych naprawach czy regulacjach oprzyrządowania na łodziach. Slip dostępny po wcześniejszym ustaleniu szczegółów dotyczących rodzaju potrzeb.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Prezentacja multimedialna
Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warmińsko-Mazurskie

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu