Pałac Mortęgi Hotel & SPA****

Jeziora
Cena: PLN329,00
Kontakt Mortęgi 3
14-260 Lubawa
+48 89 644 94 60,
+48 89 644 94 68

Opis

Pałac Mortęgi Hotel & SPA to wyjątkowy obiekt z bogatą historią, gwarantujący komfortowy wypoczynek w luksusowych warunkach. Tu ożywa historia.

Warmia i Mazury to malowniczy region położony w północno-wschodniej Polsce. W zachodniej części tej zachwycającej krainy, słynącej z urokliwych zakątków i pięknej przyrody, położony jest Pałac Mortęgi. Tu, w otoczeniu natury, na rozległym terenie mieści się kompleks budynków, w tym XIX-wieczny pałac i liczne zabudowania folwarczne z XIV wieku, a także mini zoo, stajnie z krytą ujeżdżalnią oraz park w stylu angielskim z końca XIX wieku. Całość tworzy niezwykłą enklawę, gdzie historia prowadzi nieprzerwany dialog z nowoczesnością. Pałac Mortęgi to także wyjątkowy hotel, który oferuje łącznie 50 pokoi i apartamentów. Goście korzystający z noclegu w pałacu będą odpoczywać we wnętrzach nawiązujących do stylu szlacheckich komnat. Pokoje zlokalizowane w dworku i oficynie są urządzone bardziej nowocześnie, ale również ze smakiem i dbałością o szczegół.

Pałac Mortęgi to nie tylko luksusowy hotel. U nas Goście, poza komfortowym noclegiem, odnajdą także odpoczynek i regenerację w pałacowym Santal SPA, oferującym bogaty wybór zabiegów na ciało i twarz oraz różnego typu masaże – od odprężających po upiększające. Na kompleks SPA składają się trzy gabinety zabiegowe, pokój relaksu, sauny, łaźnia parowa oraz luksusowy basen. Miłośnicy jazdy konnej znajdą u nas dobrze przygotowane konie, padoki i krytą ujeżdżalnię, gdzie można zarówno uczyć się jeździectwa, jak i doskonalić zdobyte już umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dzieci będą zachwycone mini zoo, w którym mieszkają egzotyczne zwierzęta. W Domu Magdalenki na naszych najmłodszych gości czekają zabawy i zajęcia z animatorkami.

Na udany wypoczynek składa się wiele elementów – jakość obsługi, udogodnienia i atrakcje, a także smaki miejscowej kuchni. Mieszcząca się w Dworku Restauracja Szlachecka serwuje gościom dania inspirowane nurtem slow food, przygotowywane na bazie wysokiej jakości, świeżych produktów ekologicznych pozyskiwanych od lokalnych wytwórców. Kuchnia czerpie z bogatej tradycji kulinarnej regionu, tworząc dania wykwintne i doskonałe w smaku, prezentujące się pięknie i apetycznie na talerzu. Oprócz dań z karty, goście znajdą tutaj codzienne bogate bufety śniadaniowe oraz smaczne i różnorodne obiadokolacje.

Prezentacja multimedialna
Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
Mortęgi 3, 14-260 Lubawa

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu