Hotel Diament Plaza Katowice****

Miasto
Cena: PLN272,00
Kontakt ul. Dworcowa 9
40-012 Katowice
tel. +48 32 746 70 00
fax. +48 32 746 70 01

Opis

Czterogwiazdkowy Hotel Diament Plaza Katowice**** to noclegi w centrum Katowic dla Klienta klasy Business.

Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta, filhramonii a przede wszystkim głównego dworca kolejowego w Katowicach. Podróże służbowe nie muszą się więcej kojarzyć z gigantycznymi korkami w mieście - do Katowic dostaną się Państwo bowiem pociągiem w komfortowych warunkach a następnie udadzą bezpośrednio do jednego z najbardziej komfortowych hoteli w centrum miasta.

Wyjątkowy klimat naszego hotelu tworzą jego zabytkowe elementy architektoniczne w połączeniu z nowoczesnymi wnętrzami. Na gości szukających kulinarnych doznań czeka niepowtarzalne menu Restauracji "Pieprzem i solą".

Całokształtu dopełniają oczywiście przestrzenne i wygodne pokoje hotelowe, które są doskonałym rozwiązaniem zarówno na dłuższy nocleg w Katowicach jak i na jednodniowe pobyty służbowe. Jako hotel b2b przygotowaliśmy dla naszych Gosci również ofertę konferencyjną z trzema salami na łączną ilosć 70 uczestników.

Nasz personel jest dostępny do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W przypadku wystąpienia konieczności pozostawienia bagaży w bezpeicznym miejscu czy zamówienia usług specjalnych - trasfer na lotnisko, taksówka, bilet do kina lub do filharmonii - prosimy o kontakt. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Katowice, Śląskie
ul. Dworcowa 9, 40-012 Katowice

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu