Park Hotel Diament Zabrze**** i Hotel Diament*** Zabrze

Miasto
Cena: PLN120,00
Kontakt ul. 3-go Maja 122a
41-800 Zabrze
tel: +48 32 721 10 90
fax: +48 32 721 10 01
e-mail: zabrze@hotelediament.pl

Opis

Park Hotel Diament Zabrze**** i Hotel Diament Zabrze *** to pięknie położony obiekt hotelowo-konferencyjny w Zabrzu.

Od centrum Katowic czy Gliwic dzieli nas niewiele ponad 10 minut, a do najbliższego portu lotniczego Katowice – Pyrzowice można dotrzeć w niespełna 30 minut. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu dwóch parków, jedynie 200m od zabytkowej kopalni Guido i 3 km od Domu Muzyki i Tańca, tuż obok kluczowych szlaków komunikacyjnych. Park Hotel Diament Zabrze to miejsce, w którym połączyliśmy najwyższe standardy komfortu z otoczeniem sprzyjającym aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Doskonale wyposażone pokoje i zaawansowane zaplecze biznesowe dzieli jedynie kilka kroków od tarasu wypoczynkowego, na którym po ciężkim dniu pracy można zrelaksować się w otoczeniu drzewek oliwnych i winorośli. To nasza Oaza w centrum Śląska.

Zagłębie Śląskie charakteryzuje wyroski ruch turystyki biznesowej ze względu na nieustający rozwój przemysłu oraz bliskość miast, jeden przy drugim. Nie jest tu problemem przenocowanie w komfortowych warunkach nawet kilku tygodni w hotelu czy komfortowych apartamentach. Sprawdź noclegi Zabrze w naszym portalu i przekonaj się, że Zabrze jest pięknym miastem o każdej porze roku.

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Śląskie
ul. 3-go Maja 122a , 41-800 Zabrze

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu