FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Park Hotel Diament Wrocław****

Miasto
Cena: PLN240,00
Kontakt ul. Muchoborska 10
54–424 Wrocław
tel: +48 71 735 03 50
tel: +48 71 735 03 52
e-mail: wroclaw@hotelediament.pl

Opis

Park Hotel Diament Wrocław**** oferuje świetne warunki na konferencje we Wrocławiu. Nowoczesne klimatyzowane sale, komfortowe pokoje to dopiero początek!

Obiekt położony jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta oraz Portu Lotniczego Wrocław. Niespełna 6 km dzieli hotel od Stadionu Miejskiego, na którym odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe, m.in. Euro 2012. Lokalizacja hotelu w pobliżu autostrady A4 oraz zachodniej obwodnicy Wrocławia A8 umożliwia łatwy dojazd z kierunków Kraków, Poznań czy Berlin, jak również stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania licznych zabytków i atrakcji Wrocławia. Przestronny i nowoczesny obiekt spełnia wymagania zarówno klienta biznesowego jak również gości podróżujących w celach turystycznych.

Wprowadzony w sieci Hotele Diament program Business & More gwarantuje szereg udogodnień wpływających na komfort i funkcjonalność przygotowanej dla Państwa oferty.

Wrocław słynie z licznych atrakcij turystycznych dla studentów, turystów jak i osoby z Polski podróżujące po kraju w poszukiwaniu historycznych i kulturowych miejsc. Dzięki swojej lokalizacji, Wrocław rozwinął na ogromną skalę przemysł co w konsekwencji doprowadziło do powstania tutaj licznych fabryk i rozwinęło turystykę, również tą biznesową. Przeglądając noclegi Wrocław możesz wybierać pomiędzy hotelami, pensjonatami, hostelami a nawet prywatnymi kwaterami Nie zabkranie również luksusowych apartamentów w strategicznych lokalizacjach. VisitON ma to wszystko w swojej ofercie.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Dolnośląskie
ul. Muchoborska 10, 54–424 Wrocław

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko eden

Turnusy odchudzające w Ciechocinku

Sanatorium Eden - oferuje całoroczne wsparcie przy leczeniu otyłości i dodatkowo znajduje się w jednej z najpiękniejszych miejscowoścu uzdrowiskowych w Polsce - Ciechocinku. Oferując turnusy odchudzające w standardzie rodem z prawdziwego hotelu, jest to miejsce, które koniecznie musisz wziąć pod uwagę podczas planowania wyprawy połączonej z dbaniem o zdrowie.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu