FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Termy Pałacowe Nałęczowianka

Miasto
Kontakt ul.Paderewskiego 1a
24-140 Nałęczów
tel. 81/501-60-27
e-mail: rezerwacje@zlun.pl

Opis

Termy Pałacowe Nałęczowianka - elegancki ośrodek oferujący usługi hotelowe, zabiegi SPA, gabinety kosmetyczne Clarins, konferencyjne oraz gastronomiczne.

TERMY PAŁACOWE NAŁĘCZOWIANKA

HOTEL & SPA

Cześć hotelowa może przyjąć 134 Gości w komfortowych urządzonych pokojach typu: apartamenty vip, apartamenty, pokoje lux, pokoje standard. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Dostępne są również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Obiekt przygotowany jest na przyjęcie Gości indywidualnych oraz organizację spotkań, szkoleń i konferencji. Dla Gości dostępne są dwie sale konferencyjne na 80 i 25 miejsc wyposażone w sprzęt mulimedialny. Organizując tutaj spotkania, będziecie mogli Państwo skorzystać z miłej, profesjonalnej obsługi oraz wielu dodatkowych akcji.

Nałęczów to przepiękne regiony Polski, które obfigutją w hotele i uzdrowiska. To miejsce, do którego przybywa się nie tylko w celach rekreacyjnych ale również zdrowotnych. Czasem ze względu na obie opcje. Wybieraj noclegi Nałęczów z Visiton ciesząc się wyborem dobrej ceny i jakości usług noclegoywch

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Lubelskie
ul.Paderewskiego 1a, 24-140 Nałęczów

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu