FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Brant Hotel & Restaurant

Las
Kontakt Ul. Równa 20, Majdan
05-462 Wiązowna
+48 22 789 00 10

Opis

Nowoczesny, komfortowy hotel, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Atmosfera hotelu łączy intymność konceptu butikowego z elegancją i funkcjonalnością profesjonalnego centrum szkoleniowo-konferencyjnego

Ciepłe barwy, ciekawy układ pomieszczeń, możliwość dowolnej aranżacji sal oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny do dyspozycji gości czynią ofertę hotelu Brant kompletną i szczególnie atrakcyjną.

Na nazwę hotelu wybrano określenie, które w XVII wieku opisywało wyjątkowo cenny klejnot. „Brant” jest symbolem jakości, a ten obiekt jest wyjątkowy – z pełnym zapleczem niezbędnym do przyjęcia gości biznesowych, indywidualnych oraz pobytów rodzinnych. Nieformalne spotkania biznesowe, duże konferencje, profesjonalne szkolenia, niedzielne obiady w gronie rodziny, atrakcje dla dzieci – tego wszystkiego w najdoskonalszej formie można doświadczyć w Hotelu Brant pod Warszawą.

Aktywne spędzanie czasu, jogging o poranku czy niezapomniane chwile z rodziną, to tylko niektóre hasła, które z całą pewnością możemy wpisać w statut dzięki unikalnej przestrzeni na świeżym powietrzu wchodzącej w skład kompleksu hotelu „Brant” pod Warszawą.
Na spacer czy poranny jogging można udać się ścieżkami lasu leżącego na obrzeżu terenu.

Hotel Brant jest doskonałym miejscem zarówno na konferencję jak i integrację. Kameralny, a jednocześnie obszerny obiekt umożliwia grupom posiadania w nim wyłączności.
Sala Balowa (eventowa) pozwala na zorganizowanie eventu wieczornego połączonego z dodatkowymi atrakcjami (kasyno, pokazy barmańskie, wieczory tematyczne). Restauracja główna, która ma możliwość podzielenia na 3 części świetnie sprawdzi się jako miejsce klubowe z barem – doskonale zastępuje dyskotekę.

Hotel Brant również należy do naszej wyselekcjonowanej bazy "Premium" w której gromadzimy wyłącznie luksusowe hotele w Polsce. Zajrzyj koniecznie na naszą stronę jesli cenisz sobie luksus i komfort wypoczynku na najwyższym poziomie.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Prezentacja multimedialna
Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Mazowieckie
Ul. Równa 20, Majdan, 05-462, Wiązowna

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu