FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Medical SPA Hotel**** Lawendowe Termy

Miasto
Kontakt Ul. abp. Jakuba Świnki
99-210 Uniejów
tel. +48 882 194 285
tel. +48 42 233 47 00

Opis

Lawendowe Termy zapraszają do Uniejowa.

Kompleks składający się z hotelu,
centrum rehabilitacji, centrum SPA i kosmetycznego, sal konferencyjnych, restauracji i kawiarni. Położony w pięknej okolicy na zachodnim brzegu Warty, w sąsiedztwie centrum sportu i edukacji. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Na terenie kompleksu znajduje się kort tenisowy oraz dwa boiska do siatkówki plażowej.

Centrum rehabilitacji i balneologii służące odnowie biologicznej, wyposażone
w najnowocześniejszy, certyfikowany sprzęt.
Baseny z jacuzzi zasilane solanką termalną, wanny
do kąpieli solankowej, perełkowej z hydromasażem, z koloro i muzykoterapią, gabinety fizykoterapii, kinezyterapii, krio kabina.

Oferta lecznicza obejmuje leczenie bólów kręgosłupa oraz narządu ruchu, terapię manualną, mezoterapię kręgosłupa, terapię McKenziego, medycynę sportową, masaże lecznicze. Nad całością czuwa wysoko wyspecjalizowana kadra lekarska i rehabilitacyjna.

Restauracja i kawiarnia oferuje kuchnię regionalną slow-food, organizujemy turnusy z dietetykiem, bankiety, imprezy rodzinne i okolicznościowe.

Lawendowe Termy zyskały specjalne wyróżnienie od portalu VisitON - marki Hotel Premium. Wypoczynek w Lawendowych Termach to gwarancja najwyższej jakości pobytu połączonej ze zdrowiem. Bardziej szczegółową ofertę można znaleźć przeglądając przy okazji pozostałe luksusowe hotele w Polsce na portalu hotelepremium. Znajdziesz tam wyselekcjonowane hotele, które zostały sprawdzone osobiście.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Łódzkie
Ul. abp Jakuba Świnki 10, 99-210

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu