FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Zamek Ryn

Jeziora
Kontakt Ul. Plac Wolności 2
11-520 Ryn
tel. +48 87 429 70 00

Opis

Hotel ZAMEK RYN****- miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu.

Cechą, która wyróżnia Hotel ZAMEK RYN**** spośród innych obiektów, jest niezwykle stylowy wystrój wszystkich pomieszczeń dostępnych dla Gości. Oprócz pokoi i apartamentów mowa tu także o gotyckiej Restauracji REFEKTARZ, pięknych salach konferencyjno-bankietowych o historycznej nazwie KAPITULARZE a także jedynym w swoim rodzaju Centrum Rekreacyjnym, urządzonym w zamkowych podziemiach. Najbardziej reprezentacyjną salą, jaką posiada Hotel ZAMEK RYN****, jest z całą pewnością olśniewający zadaszony Dziedziniec – miejsce koncertów, spotkań, prezentacji i uroczystych bankietów.

Hotel ZAMEK RYN**** trudno jest porównywać z innymi obiektami hotelowymi o podobnej kategorii. Należy zaznaczyć, że w całym regionie Warmii i Mazur ani też w Polsce nie znajdzie się zamku o podobnej kubaturze, mogącego zapewnić zakwaterowanie czy też obsługę konferencyjną tak dużej liczbie osób.

Goście, którzy wybierają pobyt w krzyżackim zamku, decydują się na to ze względu na jego niepowtarzalność, szczególną atmosferę, możliwość przeprowadzenia niesłychanie efektownych spektakli, koncertów, uroczystości.

Niezwykle istotna jest również lokalizacja Zamku – w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich – to znakomita baza wypadowa dla wszystkich gości, którzy z łatwością mogą się stąd dostać do miejsc, gdzie znajdują się znane niekiedy na całym świecie atrakcje turystyczne.

---

Poznaj pełną ofertę okolic Rynu i zdecyduj gdzie chcesz wypoczywać przebywając na Mazurach - zielonych płucach naszego pieknego kraju. Noclegi Ryn to zdecydowanie świetna opcja, której szczegóły znajdziesz w portalu Visiton, jednak nie jedyna jaką tam spotkasz. Dlatego skorzystaj z wyszukiwarki i określ obszar wokół którego chcesz wypoczywać

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Prezentacja multimedialna
Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warmińsko-Mazurskie
Plac Wolności 2, 11-520 Ryn

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu