FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Hotel Kopernik w Olsztynie

Miasto
Kontakt Aleja Warszawska 37
10-081 Olsztyn
tel. +48 89 522 99 29

Opis

Hotel Kopernik to miejsce na wypoczynek w Olsztynie.

Posiadamy 114 miejsc noclegowych, w tym pokoje hotelowe i apartamenty. Hotel Kopernik jest miejscem czystym, wyposażonym w łazienki i internet oraz barek kawowy. Hotel Kopernik to niepowtarzalne miejsce na wakacje. Atrakcyjne ceny w dobrym miejscu!
Opis obiektu:

Hotel Kopernik to niepowtarzalne miejsce, aby odpocząć podczas podróży do Olsztyna. Hotel Kopernik znajduje się na starym mieście w centrum. Dobry sposób na spędzenie wakacji i weekendu w tym Mazurskim mieście. Hotel Kopernik posiada 114 miejsc noclegowych, w atrakcyjnej cenie i w dobrej lokalizacji. Zapraszamy również do organizowania konferencji i wynajmu sali konferencyjnych.

Olsztyn to przepiękne miasto na Warmii i Mazurach, które pomimo swojej wielkości, zachwyca zielenią i czystym powietrzem. Dlatego własnie noclegi Olsztyn tak bardzo rozwinęły sie w tym regionie i urosły do miana jednych z najciekawszych w regionie. Oferta noclegowa jest tutaj bardzo zróżnicowana, dzięki czemu również i na kazdą kieszeń.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warmińsko-Mazurskie
Aleja Warszawska 37, 10-081

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu