Dworek Dębowko

Wieś
Kontakt Dębówko 1
11-200 Bartoszyce
tel. +48 89 762 23 07
tel. +48 89 762 23 07

Opis

Będąc w Bartoszycach koniecznie zajrzyj do naszego dworku.

Zapewniamy pobyt w warunkach ciszy i spokoju.

Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, imprezy integracyjne, szkoleniowe, konferencje i inne. Atmosfera naszego Dworku jest doskonała, aby uczcić w niej jubileusze, sukcesy zawodowe, czy też przygotować lunch dla partnerów biznesowych.

Urokliwe podziemia są doskonałym miejscem na oryginalną kolację we dwoje.

Posiadamy restauracje, gdzie mogą Państwo zasmakować wspaniałej kuchni regionalnej, oraz dwie duże klimatyzowane sale platynową i złotą z wyjściem na taras. W piwnicach znajdują się sale kominkowa i dębowa pozwalające zaaranżować kameralne spotkania.

Do dyspozycji Gości posiadamy 60 miejsc noclegowych oraz monitorowany bezpłatny parking. Wszystkie pokoje posiadają łazienki,

TV-sat oraz stałe łącze internetowe. Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Dworek Dębówko to jeden z niewielu ciekawych pozycji w Bartoszycach na wypoczynek i udane wesele. Sprawdź pozostałe noclegi Bartoszyce w naszym głównym portalu turystycznym - visitON. Nie znajdziesz lepszej oferty w okolicy!

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warmińsko-Mazurskie
Dębówko 1, 11-200

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu