FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Hotel Galicja

Miasto
Kontakt Ul. Dembowskiego 20
32-020 Wieliczka
tel. +48 12 291 40 40
tel. +48 12 288 20 92
fax +48 384 15 56

Opis

Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Kopalni Soli.

Wysoki europejski standard połączony z walorami hotelu rodzinnego. Gwarantujemy szeroki zakres usług hotelowych, gastronomicznych, konferencyjnych i turystcznych. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe, każdy z łazienką, telefonem, TV-SAT, stałym łączem internetowym i mini-barem.

Naszym Gościom proponujemy korzystanie z sauny, wypożyczalni rowerów, bilarda, stanowiska internetowego, biblioteki oraz zwiedzanie okolicznych miast ( Kraków, Zakopane, Oświęcim, Wadowice itp.) Na naszych Gości podczas pobytu czeka wiele miłych niespodzianek . Pracownicy hotelu organizują bilety do teatru, kina, muzeum i Kopalni Soli w Wieliczce.
Hotel wielokrotnie zwyciężał w konkursach m.in. w konkursie Mój Hotel Moja Pasja w kategorii Hotel Rodzinny w 2005r. oraz w 2002 roku hotel osiągnął 3 miejsce jako odkrycie roku w Małopolsce w konkursie organizowanym przez Małopolską Organizację Turystyczną i "Gazetę Krakowska"

Chcąc przejrzeć dokładniejszą ofertę noclegową - zajrzyj na VisitON. Znajdziesz tam nie tylko noclegi Wieliczka ale również atrakcje turystyczne (nie kopalnię soli) jak również sprawdzisz ofertę w najbliższym obszarze.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Małopolskie
Ul. Dembowskiego 20, 32-020

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu