FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Retro Hostel Poznań

Miasto
Kontakt Ul. Kramarska 1
61-765 Poznań
tel. +48 53 489 94 27

Opis

Bądź retro i mieszkaj retro z Retro Hostel !

Nasza oferta noclegowa spełni z pewnością Twoje oczekiwania. Awangardowy design i niesamowity styl uprzyjemni Twój pobyt w naszym hostelu. Oferujemy również szereg usług, w tym całodobowy dostęp do gorącej kawy i herbaty, szybki, darmowy internet oraz dostęp do faxu, drukarki czy skanera. Zatrzymaj się w Retro Hostel !

Nie bez powodu Poznań jest jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości w Polsce. Przeplata się tutaj turystyka wypoczynkowa i biznesowa dzięki świetnej lokalizacji, zuej aglomeracji. Niemniejszy wpływ ma na całokształt życie studenckie w okolicy, które pozwoliło rozwinąć tanie pokoje i kwatery, które będzie zdolne pomiescić wszystkich studentów. Przeglądaj noclegi Poznań w naszym portalu i upewnij sie, ze żadna okazja na atrakcyjne spanie nie przeszła Ci koło nosa.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Wielkopolskie
Ul. Kramarska 1, 61-765

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu