Przełącznik Języka

Osińscy Wynajem Apartamentów i Domków

Jeziora
Price: PLN50,00
Contact Nowa Pasłęka 25e
14-500 Braniewo
tel. 509-877-993
tel. 512-518-080
e-mail: niebieski-bursztyn@wp.pl

Description

Serdecznie zapraszamy do beztroskiej Nowej Pasłęki!

Do dyspozycji gości posiadamy w pełni wyposażone i przestronne apartamenty i domki. Wiatę z grillo-wędzarnią, posesję przystosowaną do pobytu dzieci.

Obiekt nasz mieści się w malowniczo położonej wiosce rybackiej nad Zalewem Wiślanym,  w delcie rzeki Pasłęki, Jest to raj dla wędkarzy, miłośników sportów wodnych i przyrody. Przez Nową Pasłękę przebiega wschodni szlak  rowerowy Green velo. Nasze trasy rowerowe są płaskie i prowadzą wzdłuż  Zalewu Wiślanego.  Nowa Pasłęka połączona jest trasą rowerową z Fromborkiem. 

 Choć Nowa Pasłęka nie jest najpopularniejszą miejscowością do której witają turyści, jesteśmy pewni, ze odwiedzając nasze apartamenty z pewnością zmienią Państwo zdanie i zechcą zostać o jeden dzień dłużej. Oczywiście można wybrać noclegi Elbląg jako, że leżą po drodze do Gdańska i oferują nieco większą bazę noclegową. Nie doświadczą Państwo tam jednak takiego podejścia do obsługi Klienta oraz ciszy, jaka towarzyszy wyłącznie obiektom takim jak nasz - z daleka od cywilizacji, lekko na uboczu, z naturalnym jedzeniem i przytulnym, swojskim klimatem.

COM_DJCLASSIFIEDS_AMENITIES

Specific details

COM_DJCLASSIFIEDS_TAB_REVIEWS
Location

Location

Warmińsko-Mazurskie
Nowa Pasłęka 25e, 14-500 Braniewo

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko eden

Turnusy odchudzające w Ciechocinku

Sanatorium Eden - oferuje całoroczne wsparcie przy leczeniu otyłości i dodatkowo znajduje się w jednej z najpiękniejszych miejscowoścu uzdrowiskowych w Polsce - Ciechocinku. Oferując turnusy odchudzające w standardzie rodem z prawdziwego hotelu, jest to miejsce, które koniecznie musisz wziąć pod uwagę podczas planowania wyprawy połączonej z dbaniem o zdrowie.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu