Biały Łabędź Jarosławiec

Morze
Kontakt ul. Uzdrowiskowa 55
76-107 Jarosławiec
tel. 884 705 705
tel. 606 105 105
e-mail: 884705705@wp.pl

Opis

,,Biały Łabędź" w Jarosławcu to idealne miejsce do wypoczynku dla osób poszukujących ciszy i spokoju z dala od miejskiego hałasu i gwaru.

Ośrodek położony jest w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Jarosławiec. Oferujemy Państwu 6 nowych drewnianych domków w zabudowie szeregowej. Każdy z nich ma powierzchnię ok. 50 m2 i przeznaczony jest dla 6 osób.

,,Biały Łabędź" znajduje się w najcichszej i najspokojniejszej części Jarosławca, z dala od sezonowego zgiełku i wielkomiejskiego hałasu. Docenią to na pewno osoby pragnące wypocząć w ciszy i spokoju, w komfortowych warunkach i możliwością bezpośredniego obcowania z przyrodą. Teren obiektu jest ogrodzony. Posiada wyznaczone miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla. Jest znakomitą lokalizacją do organizacji wyjazdów rodzinnych i firmowych.

 

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Jarosławiec, Zachodniopomorskie
ul. Uzdrowiskowa 55, 76-107 Jarosławiec

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu