FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka

Jeziora
Kontakt Kuty 15
11 – 610 Pozezdrze
tel: 12 643-66-01 w. 28
kom. 609 564 760
e-mail: biuro@mazurski-raj.pl

Opis

Urlop w Polsce? Urlop na Mazurach? Urlop w … Raju, w Mazurskim Raju?

Serdecznie zapraszamy do naszego domu Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka położonego bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta w Kutach koło Giżycka (18 km) i Węgorzewa (14 km),  w samym sercu Mazur.

Nasza posesja ma powierzchnię 2400m2 i składa się z domu noclegowego z dwoma apartamentami mającymi po 10 miejsc noclegowych oraz budynku starej kuźni pełniącej rolę budynku rekreacyjno – sportowego. Na terenie ogrodzonej posesji jest parking dla naszych gości, a cały teren jest monitorowany i oświetlony.

Dom noclegowy składa się z dwóch dziesięcioosobowych, piętrowych i niezależnych apartamentów po ok. 110 m2 każdy. Apartamenty składają się z trzech sypialni, dwóch łazienek, kuchni oraz salonu z tradycyjnym kominkiem na drewno. Z balkonu sypialni jest przepiękny widok na całą posesję, jezioro oraz lasy. Posiadamy własną linię brzegową o długości prawie 100m i to w odległości zaledwie 20 m od wejścia do domu. Jest mała plaża, huśtawki dla dzieci, pomost wędkarski, taras na wodzie jeziora, a do dyspozycji naszych gości jest również łódź wiosłowa z kapokami we wszystkich rozmiarach. Grill czy też miejsce na ognisko jest usytuowane zaledwie kilka metrów od brzegu jeziora. Do dyspozycji gości są również bezpłatnie leżaki,  piłki, paletki do kometki, kijki Nordic Walking, narty biegowe. 

Odwiedź również inne regiony Mazur w poszukiwaniu idealnego miejsca na noclegi. Kruklanki są jedną z propozycji, które przygotowaliśmy dla Turystów. Mała, cicha i spokojna okolica spodoba się osobom starszym jak i rodzinie z dziećmi.

Na terenie naszej posesji jest również stary i oryginalny budynek kuźni mazurskiej, który po odnowieniu pełni dla naszych gości funkcję rekreacyjno-sportową. Składa się z dużej sali, w której można poćwiczyć na siłowni, pograć w piłkarzyki, pograć w darta (rzutki), czy też pograć z gry komputerowe. Dla melomanów gratka – jest oryginalne niemieckie pianino z 1928 roku!

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka w Kutach zaprasza przez cały rok, przyjmujemy gości we wszystkie cztery pory roku! Mieszkając u nas można poznać Mazury w lecie, na jesień, w zimie i na wiosnę.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warmińsko-Mazurskie
Kuty 15, 11 – 610 Pozezdrze

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu