FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Dom Wakacyjny ,,Szydłówka"

Jeziora
Kontakt ul. Mazurska 50
11-513 Rydzewo
tel.: 601330304
email: mazury.szydlowka@gmail.com

Opis

Dom Wakacyjny z linią brzegową Jeziora Niegocin.

Pojezierze Mazurskie to zdecydowanie najbardziej zielony region Polski, czyste powietrze, unikatowość fauny i flory. To fantastyczne miejsce dla osób potrzebujących odpoczynku od codzienności i codziennych obowiązków. W jego obrębie usytułowne jest nasze Rydzewo - swoista perełka turystyczna, położona z dala od miejskiego zgiełku, sąsiadująca z dwoma jeziorami - Bocznym i Niegocinem wzdłuż Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. 

Dom Wakcyjny ,,Szydłówka" to wygodnie urządzony dom mogący zakwaterować 14 osób.

Posiada on przestronny salon na dole, pokój panoramiczny na górze oraz ścianę okien skierowaną bezpośrednio na jezioro. Rankiem można przez nie zobaczyć łodzie rybackie płynące cichutko w porannej mgle, później statki spacerowe płynące do Giżycka, Mikołajek i gdzieś dalej, łabędzie podpływające do brzegu czy bociany szukające pożywienia. Obraz jeziora każdego dnia jest inny... ale niezależnie od tego czy świeci słońce, wieje wiatr, czy pada deszcz... zawsze piękny.

Więcej ofert z Rydzewa i okolic (w tym również noclegi Giżycko) znajdziesz w naszym głównym portlau Visiton do którego serdecznie zapraszamy. Dom wyposażony jest dodatkowo w duży taras z widokiem na jezioro, który idealnie nadaje się na wypicie porannej kawy czy herbaty oraz delektowanie się wieczornymi drinkami. ,,Szydłówka" wraz z wydzielonym terenem wokół domu jest wynajmowana na wyłączność na czas pobytu. Również po sezonie oferujemy różne możliwości. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warmińsko-Mazurskie
ul. Mazurska 50, 11-513 Rydzewo

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu