FaLang Language Switcher

Przełącznik Języka

Rusałka

Jeziora
Kontakt Sulnowo
86-105 Skarszewo
tel. +48 56 686 14 65

Opis

Kilkanaście domków campingowych malowniczo usytuowanych na rozległym, ogrodzonym, oświetlonym, chronionym i monitorowanym terenie w sosnowym lesie Borów Tucholskich, nad Jeziorem Deczno (ok. 43ha, najgłębsze miejsce 20 m, strefa ciszy).

Ośrodek oferuje Państwu wypoczynek indywidualny i grupowy. Usytuowanie naszego Ośrodka umożliwia zorganizowanie wielu ciekawych imprez.
Wypoczynek weekendowy i turnusy wczasowe: usytuowanie Ośrodka w bliskiej odległości od miast: Świecie, Chełmno, Grudziądz, Tuchola, pozwala na doskonały wypoczynek po pracy i wspaniały relaks na naszej plaży. W sezonie Ośrodek organizuje ciekawy program turystyczno-sportowy, a dla dzieci interesujący program animacyjny.

Zielona Szkoła: program „Zielonej Szkoły” jest realizowany jako działalność edukacyjna skierowana do dzieci i młodzieży. Prowadzącymi zajęcia mogą być zarówno pracownicy Ośrodka jak i nauczyciele – opiekunowie przyjeżdżający z grupami. Organizujemy pobyty jedno i kilkudniowe.

Wieczory przy ognisku: integracyjne imprezy plenerowe przygotowane specjalnie z myślą o gościach z poczuciem humoru (konkursy i niespodzianki). Kuchnia przygotowuje smaczne potrawy: pieczonego prosiaka, mięso z grilla, znakomite dania z ryb, uzupełnione o beczkę piwa i wspaniałego grzańca.

Imprezy dla wędkarzy i grzybiarzy: Jezioro Deczno swoją obfitością gatunków ryb jest w stanie zaspokoić gust najwybredniejszych wędkarzy. Bory Tucholskie to raj dla grzybiarzy.

Region wokół Sulnowa obfituje w niezliczone obiekty noclegowe i piękne tereny sprzyjające wypoczynkowi. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ich temat, koniecznie przejrzyj noclegi Grudziądz i okolice w naszej bazie VisitON po więcej szczegółów. Życzymy udanego wypoczynku

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Kujawsko-Pomorskie
Sulnowo, 86-105

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko eden

Turnusy odchudzające w Ciechocinku

Sanatorium Eden - oferuje całoroczne wsparcie przy leczeniu otyłości i dodatkowo znajduje się w jednej z najpiękniejszych miejscowoścu uzdrowiskowych w Polsce - Ciechocinku. Oferując turnusy odchudzające w standardzie rodem z prawdziwego hotelu, jest to miejsce, które koniecznie musisz wziąć pod uwagę podczas planowania wyprawy połączonej z dbaniem o zdrowie.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu