Studio Chopin Warsaw

Miasto
Cena: PLN250,00
Kontakt Ul. Franciszkańska 4
00-214 Warszawa
tel. 513 44 53 58

Opis

Studio Chopin Warszawa - Twoje mieszkanie w Warszawie!

Studio Chopin Warsaw to nowoczesne mieszkanie znajdujące się przy rynku Nowego Miasta, na jednej z najstarszych ulic stolicy - ulicy Franciszkańskiej.

Jest to jedna otwarta powierzchnia, z wygospodarowanym miejscem do odpoczynku oraz spożywania posiłków, z w pełni funkcjonalną kuchnią i łazienką posiadającą obszerną kabinę prysznicową. Dzięki funkcjonalnemu projektowi mogą tu przytulnie zamieszkać trzy osoby.

Apartament zlokalizowany jest w pięknej i spokojnej okolicy, w pobliżu popularnych punktów komunikacyjnych i wielu obiektów turystycznych. W bliskim sąsiedztwie znajdują się m.in. Park Multimedialnych Fontann, Muzeum Historii Żydów Polski, Stare Miasto z Katedrą i Zamkiem Królewskim czy Muzeum Marii Curie-Skłodowskiej.

Zarezerwuj nocleg w Studio Chopin Warszawa i poznaj prawdziwą polską gościnność!

Opinie
Lokalizacja

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul. Franciszkańska 4, 00-214 Warszawa

Polecane miejsca

pokoje restauracja

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu